همیشه هرچقدر هم روی خودم کار کنم ، بازم تو بعضی مسائل حس حسادت و حسرت بهم دست میده. اصلا دست خودم نیست.

ولی جالبه که بگم حسادتهام هم لاکچرین!

آیا خیلی خنده داره که من نسبت به کیت مدلیتون همسر شاهزاده انگلیس حسودیم میشه؟

به موهاش حسودیم میشه ، به پوستش ، به زیبایی چهره اش. به اندامش. به خوش لباس بودنش و لباسهای بسیااار خوشگلش. به قد بلندش. به جایگاه و اعتبارش.

 و از همه مهمتر  به بچه هاااااااش. 

وای که چقدر دوست دارم بچه هاشو و نمی فهمم اینقدر تبعیض خداوندی رو. 

یه پسر خیلی خوشگل و یه دختر عروسک.


همیشه به این زن فکر میکنم و خوش شانسیش در زندگی.

اینکه از وقتی نطفه اش بسته شد ، با تبعیض خداوندی نسبت به بقیه جایگاه خوبی پیدا کرد.

احتمالا مادر و پدر زیبا و از خانواده اصیل و سرشناس و مهم داشته. ژن های خوب دستچین شدن در وجودش و اونها رو به بچه هاش هم انتقال داد.

از مادر که متولد شد به احتمال زیاد فرم بزرگ شدنش با بقیه دخترهای شهر و کشورشون و حتی جهان فرق داشت و در نهایت ازدواجش و مادر شدنش.

شد ملکه سرزمینی کهن. و من همیشه بهش فکر میکنم که چرا من اون نیستم. چرا اون یکی تو آفریقا و در حال گرسنگی نیست.

چی میشه؟؟

 این جور روابط از کجا میاد؟؟

تو آخرت چطور با افراد مختلف برخورد میشه. آیا متر خدا که اعمال و رفتاره اون دنیا بدن زیبا به حسرت خوران این دنیا عطا میکنه؟! و این حسش رو ارضا میکنه یا نه با همون قیافه دنیوی اش که دوستش نداشت دوباره در آخرت حیات پیدا میکنه ولی مثلا پاداشش حجره ای در بهشته و در نعمتهای این مدلی؟؟!!


چقدر دلم میخواد بدونم حسرت های این مدلی تو آخرت چطور جواب داده میشن؟

مثلا اونیکه پوستش سیاهه و تو دنیا مورد توجه قرار نگرفت اما اعمال و رفتارش خوب بود ، خدا برای پاداشش فقط حجره بهشت رو بهشت میده یا اینکه اونو در بدنی بسیار زیبا و با پوستی سفید حیات دوباره میده؟؟

یا اونیکه تو دنیا حسرت دوست داشته شدن از طرف کسی بدلش مونده ولی در دنیا تقیه کرده و خودشو حفظ کرده ، پاداش اون دنیاش عاشقی واقعی و زیبا و دارا خواهد بود؟؟ این حس و حالش جواب داده میشه؟؟

یا مثلا منی که بچه هام مریض بودن و مردن ، اگر خدا لطف کرد و از من و گناهانم گذشت و تصمیم گرفت به سرای خوبی برم ، آیا بچه هام رو در بدنی سالم و زیبا بهم برمیگردونه؟ مادری رو بهم عطا میکنه؟؟


به نظرم باید اینطور باشه. وگرنه چه دلخوشی تو این دنیا آدم داشته باشه. همش که میشه حسرت و حسادت و غم!!*‌ * * پست سفر شمالم از دسترس خارج شد. بهمین راحتی و بهمین خوشمزگی!

* * *  اون یکی پست هم خودم چرکنویس کردم. این روزها خود درگیری دارم! کلا حال هیچی ندارم و خیلی بی حوصله ام. تاریخ : جمعه 21 مهر 1396 | 11:20 | نویسنده : marzi | نظرات (12)


  • paper | خرید رپورتاژ آگهی دائمی | بازی آنلاین
  • ماه دامین | خرید رپورتاژ دائمی